top of page

  КЗО "Тернівський ліцей" є опорною школою з профільного навчання для освітніх закладів Тернівського району.

  У розділі "Профільна школа" представлені навочальні програми для профільних класів з усіх предметів, методичні матеріали з профільної освіти вчителів Тернівського району.

Flash- семінар на тему : "Креативний підхід до організації профільного навчання в старшій школі"

18 березня педагогічний колектив КЗО "Тернівський ліцей" поділився своїм педагогічним доствідом із вчителями та заступниками директорів з НВР Тернівського району. Проведено Flash- семінар на тему : "Креативний підхід до організації профільного навчання в старшій школі".  Педагогічний промоушен пройшов у два етапи.

      На першому етапі вчителі КЗО "Тернівського ліцею"  показали майстер-клас проведення елементу уроку з математики (пеленг однієї теми "Відсотки" 6 клас) Сірант Лілія Іванівна, та пеленг тіїєї ж теми в 11 класі Козаченко Світлана Яківна.  

На другому етапі були представлено виступ по інтеграції дисциплін  спецкурс :"Фінансової грамотності", як одного із чинників соціалізації особистості Моїсеєва Юлія Володимирівна.

  По закінченню семінару усі присутні висловлювали слова подяки директору КЗО "Тернівський ліцей" Гавдан Антоніні Миколаївні за високий рівень підготовки данного заходу.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

за підсумками проведення флеш-семінару

з питання «Креативний підхід до організації

профільної навчання в старшій школі»

18.03.2016

 

Концепція профільного навчання в старшій загальноосвітній школі була спрямована на розробку механізму стійкого інноваційного розвитку природничо-математичної освіти та його застосування у шкільній практиці.

        Управлінням освіти і науки виконкому міської ради разом з Інноваційно-методичним центром було розроблено план Заходів щодо підвищення якості освіти у місті, який планомірно виконується як на міському, так і на районному рівні. Проте результати проведених моніторингових досліджень якості знань з математики свідчать про ряд суттєвих проблем у викладанні предмета у закладах.

       Відповідно до  пріоритетів модернізації сучасної освіти на засадах випереджуючої освіти для сталого розвитку, враховуючи необхідність побудови моделі сучасного інноваційного закладу засобами навчальної діяльності та елементами дослідно-експериментальної роботи, спираючись на аналіз теоретичного та практичного досвіду опорних закладів міста, з метою чіткого визначення характеру подальшої роботи над підвищенням якості шкільної природничо-математичної освіти , учасники семінару.

 

РЕКОМЕНДУЮТЬ:

 

  1. Заступникам директорів з навчально-виховної роботи

    1. Удосконалювати систему методичної роботи на основі впровадження інноваційних форм і методів викладання предметів математичного циклу, поширювати практику комп’ютерної підтримки .

    2. Тримати на контролі стан комплексно-методичного забезпечення предметів (таблиці, картки тощо ) та використання його при проведенні уроків та практичних занять учителями.

    3. Сприяти запровадженню медіа підтримки викладання природничо-математичних наук, написанню учителями авторських програм та розробок уроків, спецкурсів, факультативів, що сприятиме популяризації предметів.

    4. Забезпечувати виконання плану заходів щодо підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на належному рівні.

  2. Керівникам методичних об’єднань та вчителям природничо-математичного циклу наук:

2.1  Забезпечувати наступність у вивченні програмового матеріалу в основній та старшій школі.

  1. Удосконалювати систему роботи із здійснення міждисциплінарної інтеграції  предметів природничо-математичного циклу, експериментальних навчальних курсів.

  2. Поглиблювати профорієнтаційну складову викладання профільних предметів з метою розвитку емоційно ціннісного ставлення дітей до навчання, формування особистості, здатної до свідомого суспільного вибору.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

Як все було? Фотогалерея.

Матеріали семінару

Нас відвідало

 

bottom of page